Šperk pristane každej žene


Je akýmsi nepísaným a zaužívaným pravidlom, že najmä ženy, respektíve dievčatá sú bižutériou obklopované už od detských čias. Rovnako tak už odmalička radi sledujú štýlové oblečenia, topánky, doplnky a samozrejme klenotom sú šperky zo zlata alebo striebra. A práve tieto prídu na radu vtedy, keď sa z dievčaťa stane dospelá žena. Nie náhodou sa vraví, že šperk pristane každej žene a dokonale zvýrazní jej prirodzene nežnú,  estetickú, respektíve elegantnú stránku. Vyzdvihne jej ženskosť a v mnohých prípadoch preto ide o prvky, čo dokážu dotiahnuť štýl do požadovaných detailov. Preto je vhodné okrem šatníka disponovať aj šperkovnicou, v ktorej bude aspoň pár luxusných šperkov.

Žena, modelka, štýl, móda

Podstatnou je ale otázka, ako tieto doplnky nosiť správne? Ako dosiahnuť ten správny efekt?

Odpoveď na túto otázku môže byť veľmi individuálna a dáva každému možnosť skombinovať šperky so svojim outfitom do ľubovoľnej podoby. Vo všeobecnosti je ale vhodné napr.  k zlatým alebo strieborným šperkom priradiť najmä čiernu, hnedú, sivú, hnedú, prípadne červenú a ružovú farbu oblečenia či doplnkov. Takisto je vo všeobecnosti známe pravidlo, že v prípade šperkov platí- viac je menej. Teda „ovešať sa“ v podstate minimom týchto prvkov, no o to viac viditeľne elegantnejšími. A tento efekt dosiahnu práve kovy ako striebro, zlato či platina.

Drahokam, prívesok, srdce

  • Akousi samozrejmou súčasťou u žien sú náušnice. Ktoré sú ale IN?

Na výber je totiž niekoľko prevedení, vzorov a tvarov.  A popravde každý z nich má niečo do seba, veľmi zaujímavo pôsobia  strieborne nausnice s kamienkami, ktoré spĺňajú podmienky dnešného minimalizmu a zároveň im nechýba štýl a estetika. Ide práve o dodržanie pravidla, kedy jednoduchosťou môžeme celkový efekt z nášho imidžu viditeľne vylepšiť a nič ním nepokazíme. Vzhľadom k materiálu nechýba ani dávka potrebného luxusu.

Žena si dáva náušnice