Aké gély na nechty potrebujete?

Nechty nie sú žiadnou výnimkou. Pre niekoho možno nepodstatné, no nechtom by sme mali skutočne venovať každý mesiac určitú starostlivosť. Vlasy sú pre každú ženu korunou krásy. No takisto sú to aj jej nechty. V dnešnej dobe je možností, ako si upraviť nechty skutočne mnoho. Môžete si na nechty naniesť v pohodlí domova lak, čoraz viac obľúbenejšie sú aj gél laky, ktoré majú o niečo dlhšiu životnosť, ale najväčšiu slávu zažívajú gély na nechty. Výhodou gélu na nechty oproti bežnému laku je najmä dlhá trvácnosť. Na nechty sa nanesie stavebný gél, na ktorý sa už len v malom množstve nanesie povrchový gél.

gélové nechty

Rôznymi úpravami môžete získať lesklý alebo matný vzhľad nechtov. Stavebné gély na nechty sú najčastejšie v neutrálnych odtieňoch, príbuzných nášmu vlastnému nechtu. Povrchový gél je už v rôznych farbách či prevedeniach. Na výber máte jednofarebné gély, ale aj gély s rôznymi trblietavými aplikáciami. Vďaka viacerým gélom takisto môžete vykúzliť aj rôzne zaujímavé varianty gélových nechtov. Dlhé roky je obľúbenou možnosťou kombinácie gélov na nechty francúzska manikúra. Rozdiel prigélových nechtoch oproti laku na nechty je taký, že gélnechávame zatvrdnúť v špeciálnej UV lampe.

gélové nechty

Gélové nechty boli vždy obľúbenou záležitosťou každej ženy, no posledné roky vďaka modernizácii sú gélové nechty absolútnym trendom. Moderná technika zabezpečí, že vaše gélové nechty budú vyzerať absolútne prirodzené. Gélové nechty si však viete urobiť aj v pohodlí domova. A nezaberie vám to viac ako hodinku času. Vďaka sade pre gélové nechty od d-nails.sk si môžete vykúzliť nádherné a najmä kvalitné gélové nechty, ktoré vydržia všetko. Na d-nails.sk nájdete okrem celej sady aj množstvo profesionálnych gélov na nechty. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a začnite sa starať o svoje nechty vďaka gélom na nechty ešte dnes aj vy.