Moderné LED svietidlá do každej novostavby.

Súčasné LED svietidlá poskytujú užívateľom širokú škálu možností, takže je veľmi obtiažne vybrať si to správne osvetlenie. Na prvý pohľad sú všetky LED svietidlá rovnaké, no ak nám v špecializovanej predajni ukážu jednotlivé typy svietidiel, tak pochopíme ten rozdiel. Niekde sa možno hodí viac LED žiarovka, na inom mieste vynikne viac LED pásik alebo dnes obľúbené LED panely. Každé z týchto svetelných zdrojov ponúka iný typ osvetlenia, takže si môžeme zvoliť pre konkrétny priestor to najvhodnejšie svietidlo.

led panel

LED panely produkujú akoby plošné osvetlenie, keď samotné svetlo vychádza z celej plochy svietidla. Ak sú panely v strope dostatočné veľké, môžeme mať pocit, že svieti takmer celý strop miestnosti. Navyše tieto LED panely pôsobia veľmi esteticky a nenápadne, pretože ich tvar umožňuje, aby boli úplne zapustené do stropu. Takto ich môžeme zapustiť do sadrokartónových alebo kazetových stropov. Nemáme pri nich pocit bodového svetla ako pri žiarovkách, ale príjemného svetla šíriaceho sa nenútene celou miestnosťou. Tento príjemný efekt umožňuje aj technológia LED panelov, kedy čipy SMD 2835 produkujú svetlo pod uhlom 150o.

led panely

Dnes je ponuka LED panelov naozaj bohatá. Rôzne tvary a rôzne veľkosti si nájdu svoje miesto všade tam, kde LED osvetlením potrebujete dosiahnuť aj určitý stupeň elegancie a modernosti. Preto sú dnes LED panely využívané najmä v kancelárskych priestoroch, hoteloch ale už aj v školách alebo moderných rodinných domoch. No je dobré pri novostavbách plánovať ich umiestnenie vopred, aby ste mali dostatočný priestor na ich umiestnenie v stropných konštrukciách. Svojim celoplošným svetlom nemajú medzi inými druhmi svietidiel konkurenciu. No dávajte si pozor na lacné nekvalitné produkty, ktoré vám dlho nevydržia. Preto nakupujte LED svietidlá https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla v kvalitných značkových obchodoch.