Aké sú v skutočnosti ženy?

Niekedy je odpoveď na túto otázku veľmi jednoduchá a aj jednoznačná, občas práve naopak, ani samy sebe nevieme jasne odpovedať na túto otázku. Občas sme nepríjemné a priznávam, že nám častokrát sadne na nos niečo, čomu nemôže pochopiť žiaden chlap, pretože ani samé tomu občas nerozumieme. Myslím si však, že vravím za nás všetky, ak priznám, že príliš veľa rozmýšľame.

obličej

A práve to je asi tou hlavnou príčinou, prečo sme občas tak nevysvetliteľne nepríjemné. Za našim správaním sa väčšinou skrýva veľmi veľa utajených znakov a symbolov, ktoré ľudia prehliadajú. Pravda, nie je na tom nič zlé a ani nič zvláštne, že im ľudia nerozumejú alebo si ich ani len nevšimnú. Postupy, akými sa občas dokážeme dopracovať k záveru, že treba byť za niečo naštvaná a podráždená nie sú isto vždy objektívne, ba dokonca ani len jasné.

Väčšina žien sa zaťažuje maličkosťami, nad ktorými sa niektorí muži ani len nepozastavia a možno si ich ani len nevšimnú a neuvedomia. Ženy sú však veľmi vnímavé na každý jeden detail a okrem toho nesmierne domýšľavé a to väčšinou, bohužiaľ, v neprospech svojho psychického zdravia a navyše aj psychického zdravia všetkých okolo seba.

smutek

To je bohužiaľ najčastejší výsledok prílišného premýšľania. Čím viac premýšľame, tým viac sa začneme strácať v podstate myšlienky, až nakoniec vyhodnotíme, že niekto proti nám niečo povedal a my skutočne máme dôvod byť nešťastné a dotknuté. robí skutočne šialené veci a verím, že s tým máme všetky, ale aj všetci okolo nás dostatok skúseností.
Občas netreba však veľa slov, stačí pochopenie vo forme tuhého objatia a hrejivých slov. Netreba vždy všetko rozoberať a najdôležitejším odkazom pre všetky nežné stvorenia sa teda stáva nasledujúca veta: Občas sa treba vedieť pozrieť na veci s nadhľadom a nezaťažovať sa zbytočnosťami, pretože stres neprospieva kráse.