Ako vyvážiť zdravie s prácou

Venujte každú chvíľku voľného času zdraviu
Pracujúce ženy môžu ešte zo svojho rozvrhu ukrojiť nejaký čas, aby sa sústredili na svoju fyzickú a duševnú pohodu. Cvičte aspoň 20 minút denne. Postačuje aj pešia chôdza 15 minút. Začnite svoj deň šálkou teplej vody s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy. Jedzte malú časť ovocia je to skvelý spôsobiť ako sa ráno naštartovať.

klíč

V kancelárii sa vyhnite výťahu a vyberte si schody. Zahrňte orechy, zelenú a farebnú zeleninu, bielkoviny (strukoviny, vajcia, ryby, kurča) a celé zrná vo vašej strave. Vyberte si iba tie tréningy, ktoré sú vhodné pre váš organizmus. Pre vaše duševné zdravie meditujte aspoň päť minút každý deň.
V zdravom tele zdravý duch
Pre ženy, ktoré sa snažia schudnúť odporúčame znížiť počet jedál, ktoré jete za deň. Namiesto toho, aby ste mali päť jedál denne, majte radšej tri zdravé a výživovo bohaté jedlá s orechmi, strukovinami, banánmi a sacharidmi. Vyhnite sa desiatovaniu.

voda

Namiesto neustáleho zamerania sa na chudnutie sa zamerajte radšej na stratu tuku. Podobne klaďte dôraz na zvýšenie svalového zloženia, pretože naše telá ich strácajú po 30 rokoch.
Okrem toho sa prejdite minimálne hodinu a doprajte si svoju preferovanú fyzickú aktivitu po dobu 20 minút. Denne vypite tri litre vody. Spolu s tým, rozvíjajte svoje emocionálne a duchovné zdravie. Osobne odporúčame cvičiť jogu a snažiť sa prijať minimalistický životný štýl.
Duševná rovnováha
Lamentovanie o tom, že nemáme dosť času, je jednoducho ospravedlnenie a svedectvo o tom, že svoje zdravie neuprednostňujete pred inými aktivitami. Naopak, starostlivosť o seba, fyzicky aj psychicky, by vám umožnila lepšie pracovať v práci. Urobte si zoznam cieľov, ktoré dosiahnete každý deň.
Kľúčom k úspechu je nemať nič v nadmerných množstvách. Dávajte pozor na svoje duševné zdravie. Keď sa staráte o svoju myseľ, lepšie pochopíte aj svoje telo.
Ak si myslíte, že nemáte čas postarať sa o svoje zdravie, potom by žiadna rada na svete nestačila na to, aby ste sa cítili dobre.