Elengcia a funkčnosť dámskych kožených peňaženiek

Kožené doplnky vysokej kvality ocení každá dáma bez ohľadu na vek a vlastný štýl. Podobne ako kabelky, opasky, topánky, šperky, bižutéria podobne aj kvalitné kožené peňaženky patria neoddeliteľne k ženám a ich vkusnou kombináciou podporujú a vyjadrujú krásu žien.

shelf-384558_640

Dámske kožené peňaženky a ich široký výber patria medzi luxusné“drobnosti“, ktoré potešia nejednu ženu. Okrem toho, že sú vyrobené z kvalitného koženého materiálu, precízne a profesionálne spracované, s kvalitným a pevným švom, luxusnou výstelkou sú aj mimoriadne praktické.

Ponuka je zameraná skutočne pre každý typ ženy a pre každodenné využitie, dokonca aj na slávnostnú udalosť. Práve podľa okolnosti na ktorú je peňaženka určená je v ponuke široký výber mnohých tvarov, veľkostí, spôsobov uzatvárania, celkových farebných prevedení a povrchových úprav.

Od menších rozmerov do spoločenskej kabelky až po väčšie peňaženky na každodenné praktické využitie. Všetky peňaženky sú odolné, ľahko sa udržiavajú a vďaka kvalitnému koženému materiálu a kvalitným doplnkom, ozdobám, zipsom majú dlhú životnosť.

Podľa Vášho štýlu si vyberiete elegantné, ale aj avantgardné alebo klasické vzory, s obvodovým zapínaním, alebo zapínaním na magnet, prípadne s ozdobným vrchným zapínaním.

purse-4892433_640

Peňaženky v ponuke majú veľa neviditeľných pomôcok vo forme priehradok na mince, bankovky, drobné ústrižky, karty, prípadne iné drobnosti. Ich vnútorná organizácia je elegantná a dokonale prepracovaná zároveň. Aj preto sa tešia veľkej popularite, pretože ženy potrebujú priestor na ukladanie množstva drobností.

Pri výbere sa riaďte najmä Vašimi potrebami, vkusom a štýlom a výsledkom bude, že tá správna peňaženka a Vy sa nájdete.

Lakovaná, matná, farebná alebo klasická hnedá a čierna, malá, veľká, tak akurát- všetky sú jedinečné a veľmi pôvabné. Ich originalita nepozná obmedzenia, tvary a vzory sú neopakovateľné. Veď sú pre ženy.