Pazúch + šampúch

Asi ste klikli na tento článok, pretože vás zaujíma, čo sú to za produkty, ktoré sa skrývajú za týmito názvami. Ich názvy sú tak rýdzo slovenské a originálne, že vás jednoducho musia zaujať na prvý pohľad. Tak vás už nebudem ďalej napínať a ideme sa im pozrieť na kĺb. Možno už ich názvy vám čo-to prezrádzajú a napovedajú, že o čo by sa mohlo jednať.

Ide o výrobky firmy alebo značky PONIO. Túto značku nekúpite len tak hocikde a v obyčajnej drogérii ju nenájdete, aj keby ste neviem ako dlho hľadali.

kokosový olej

Pazúch

Tak ako vám tento názov produktu napovedá, ide o niečo čo sa týka pazúch. Pazuchy má každý človek a čo si pod ne dáva? Aby nesmrdel, ale voňal? No predsa deodorant alebo antiperspirant. A čo z toho je tento zázračný PAZÚCH? Je to deodorant. Pretože deodorant nezamedzuje samotnému poteniu. Potiť sa budete aj naďalej, na rozdiel od antiperspirantu, ale deodorant zabezpečuje, že nebudete smrdieť od potu. A dokonca budete voňať, pretože výrobky od značky PONIO majú krásne prírodné vône.

Ešte vám musím prezradiť, že značka PONIO pochádza zo Zvolena, zo stredného Slovenska a vyrába sa z prírodných surovín. Je balená do obalov bez plastov, aby sa vyhli ich hromadeniu na skládkach. Je to slovenská ekologická značka.

kadeřnictví

Šampúch

Takisto ako pazúch vám tento názov niečo hovorí a je podobný ako originálny názov tohto prípravku. Používa sa to na vlasy, aby sme ich nemali špinavé, mastné, znečistené a ktovie čo ešte viac. Šampúch, podobne ako pazúch je vyrábaný s krásne voňajúcimi prírodnými silicami, ktoré vám vlasy nielen umyjú, ale aj krásne prevoňajú. Šampúch, ale nie je obyčajný šampón. Ešte sa niečím líši. A tým niečím je jeho forma. Neplní sa do plastových fľaštičiek, ale je tuhý. Áno, správne čítate. Má štruktúru takú ako mydlo. Ale na rozdiel od mydla, viac pení a nemusí si po použití vlasy neutralizovať smradľavým octom alebo citrónovou šťavou.