Začiatky na YouTube

Ø Stalo sa to životným štýlom mladých ľudí, a môže to robiť naozaj každý. Stačí len nápad kamera, počítačový program a pripojenie na internet. Hodíte svoje video na YouTube a dáte ho zdieľať. Už len počkáte či sa video na sieti ujme a či bude úspešné. Znie to jednoducho však ? Ale poďme pekne od začiatku.

you tube


· Veľmi dôležité je prvotné rozhodnutie. Či chcete pridať svoje videá na YouTube a aký kontent alebo žáner videa si vyberiete. Dnes máme veľa možností výberu. Napríklad hranie hier a komentovať ich, točiť vlogy, zábavné ochutnávky, recenzie novodobej techniky, alebo mejkap tutoriály, či módne trendy v podobe Haulu alebo varenie. Kontentu máme naozaj dosť, stačí si vybrať ten správny a dať ho do internetovej komunity, teda zdieľať ho medzi ľudí.

» Môžete si vybrať akýkoľvek žáner, len to musí mať úspech na YouTube. Nehovorí že hneď na začiatku budete úspešný to nie ale jedno je istý, ak nenatočíte video nebudete mať žiadny úspech. Je dobré ak si svoje videá správne najčastejšie. Zdieľate ich do komunity ktorú veľmi dobre poznáte, a viete že budete mať u nich podporu. Ak sa im Vaše video bude páčiť budú video zdieľať a rýchlejšie získate väčší počet odoberateľov. Toto je ten trik k úspešnosti. Ak tento systém obídete a odberu na YouTube si získate svoj pomocné teda že ich získate podvodom, budete mať síce odbery ale nikto vaše videá sledovať nebude.

videokamera


Musíte si uvedomiť aké video dáte na internet a čo bude obsahovať. Samozrejme že hneď na začiatku sa stretnete z ostrov kritikov, ale nesmiete sa zľaknúť a musíte ukázať že to viete so svojou tvorbou dosiahnuť ďaleko. V ďalších článkoch si povieme akú spranú techniku a program si vybrať, ako si založiť Konto a Chanel na YouTube a ako si nastaviť všetko okolo svojho kanála, ako zarábať na YouTube a všetko potrebné čo s tým súvisy.