Začiatky na YouTube

Ø  Stalo sa to životným štýlom mladých ľudí , a môže to robiť naozaj každý. Stačí len nápad kamera , počítačový program a pripojenie na internet. Hodíte svoje video na YouTube a dáte ho zdieľať. Už len počkáte či sa video na sieti ujme a či bude úspešné. Znie to jednoducho však ? Ale poďme pekne od začiatku.

you tube
 
·         Veľmi dôležité je prvotné rozhodnutie. Či chcete pridať svoje videá na YouTube a aký kontent alebo žáner videa  si vyberiete. Dnes máme veľa možností výberu. Napríklad hranie hier a komentovať ich , točiť vlogy  , zábavné ochutnávky , recenzie novodobej techniky , alebo  mejkap tutoriály , či módne trendy v podobe Haulu alebo varenie . Kontentu máme naozaj dosť , stačí si vybrať ten správny a dať ho do internetovej komunity, teda zdieľať ho medzi ľudí.
 
»          Môžete si vybrať akýkoľvek žáner , len to musí mať úspech na YouTube. Nehovorí že hneď na začiatku budete úspešný to nie ale jedno je istý , ak nenatočíte video nebudete mať žiadny úspech . Je dobré ak si svoje videá správne najčastejšie. Zdieľate ich do komunity ktorú veľmi dobre poznáte , a viete že budete mať u nich podporu. Ak sa im Vaše video bude páčiť budú video zdieľať a rýchlejšie získate väčší počet odoberateľov. Toto je ten trik k úspešnosti. Ak tento systém obídete a odberu na YouTube si získate svoj pomocné teda že ich získate podvodom , budete mať síce odbery ale nikto vaše videá sledovať nebude.

videokamera 
 
Musíte si uvedomiť aké video dáte na internet a čo bude obsahovať. Samozrejme že hneď na začiatku sa stretnete z ostrov kritikov , ale nesmiete sa zľaknúť  a musíte  ukázať že to viete so svojou tvorbou dosiahnuť ďaleko. V ďalších článkoch si povieme akú spranú techniku a program si vybrať , ako si založiť Konto a Chanel na YouTube a ako si nastaviť všetko okolo svojho  kanála , ako zarábať na YouTube a všetko potrebné čo s tým súvisy. 

4/5 - (3 votes)