Plastové udržateľné prepravky

Prejdite aj vy na vlnu zeleného biznisu a inovujte svoje prepravné a skladovacie priemyselné riešenia. Nahraďte neekologické nekvalitné jednorazové prepravky kvalitnými a udržateľnými alternatívami z dielne Schoeller Allibert. Na výber máte hneď niekoľko druhov prepravných a skladovacích možností -stohovateľné sťahovacie, stohovacie či skladacie prepravky, vedrá a dokonca aj produkty pre nápojový priemysel. Prémiové prepravky Schoeller Allibert vás podržia vždy a všade, za každých okolností. Všetky výrobky sú navyše vyrobené z certifikovaných a úplne zdravotne nezávadných, no najmä kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti a tej najvyššej kvality. Nemusíte sa tak báť žiadnych problémov pri skladovaní či preprave.

prepravka
V ponuke je množstvo rôznych veľkostných, druhových i farebných prevedení. Každý si tak vyberie presne to, čo hľadá. Všetky produkty prešli dôkladnou kontrolou a disponujú mnohými certifikátmi kvality, preto sú tou najlepšou a najbezpečnejšou voľbou aj pre vašu spoločnosť. Prepravky sú určené na opakované použitie a ich kvalita je neprekonateľná. Nezničí ich ani počasie, ani nešetrná preprava a skladovanie. Sú verným spoločníkom do každodenného chodu biznisu, aj toho vášho. Je to teda dlhodobá investícia, ktorá sa vám určite oplatí a ktorú nebudete ľutovať. Kompletnú ponuku prepraviek nájdete na internetových stránkach Schoeller Allibert. V prípade otázok či poradenstva sa neváhajte obrátiť na niektorého z obchodných zástupcov spoločnosti.

prepravky na ovocie a zeleninu
Vratné priemyselné obaly sú kľúčové pre udržateľnejší priemysel znižovaniu uhlíkovej stopy, a teda aj negatívneho dopadu na životné prostredie. Prepravky je možné nielen zakúpiť, ale aj prenajať. Môžete si ich tak vyskúšať v obehu priamo u vás bez nutnosti trvalej investície. Neváhajte a nechajte si vypracovať cenovú ponuku presne pre vás a vašu firmu, prejdite na zelenšiu a udržateľnejšiu cestu, prejdite na recyklované prepravky Schoeller Allibert.