Zaneprázdnení muži hľadajú šikovné spoločníčky

Pri surfovaní po internete narazíme na mnoho stránok, ktoré nás dokážu prekvapiť svojim obsahom a povahou činnosti, ktorú firmy či jednotlivci ponúkajú. V súčasnosti už však ani sex nie je tabu a na túto tému toho môžeme objaviť neúrekom. Salóny, ktoré sa orientujú na sexuálne služby, ponúkajú erotické masáže, privátne sexuálne služby, eskort, ale tiež aj spoločníčky erotická praktika Doprovod Privatportal. Tento termín mnohí možno nevedia rozlúštiť, je pre nich záhadou, čo sa pod týmto názvom skrýva.

legs-high-heeled-black-shoes-luxury-sexy-attractive-woman-dressed-black-dress-posing-pier-luxury-resort-hotel-summer-vacation-tropical-beach_285396-6387

Masáže, tantrické masáže, striptíz či iné praktiky pri sexuálnych hrách sú pojmy, ktoré už mnohí dokážu rozlúštiť, pretože ich ponúkajú v mnohých salónoch aj na Slovensku. Profesionálne dievčatá poskytujú všetky ponúkané služby bez rozdielu, diskrétne a podľa želania zákazníka. Toto všetko môžeme zaradiť do kategórie erotických služieb. No ak narazíte na výraz „doprovod“, respektíve spoločníčka, v mnohých ľuďoch to vzbudí záujem o podrobnejšie vysvetlenie čo majú pod ním rozumieť.

O spoločníčku prejavujú záujem väčšinou muži vo vyššom postavení, obchodníci či podnikatelia, ktorí nemajú partnerku na reprezentatívnej úrovni, schopnú sprevádzať ich na spoločenských akciách, významných stretnutiach či obchodných rokovaniach a podobne. S touto požiadavkou sa tak môžu obrátiť na portály, ktoré im dokážu nájsť dievča podľa ich predstáv. Šarm a krása dievčat, ktoré sú v ponuke, nie je to jediné, čím vynikajú. Nároky sa na ne kladú aj v konverzačnej oblasti, to znamená, že musia vedieť konverzovať na mnohé témy, ktoré sa pri týchto akciách preberajú. Táto služba nemá jasne dané pravidlá, tie si určujú zákazníci, ktorí si dievčatá vyberajú, sami, informujú ich o téme večera, vhodnosti oblečenia či spôsobe správania sa, to všetko sú podmienky, ktoré si dohodnú pred akciou priamo s konkrétnou vybratou slečnou.

ruža. stretnutie, rand

Muži majú radi vedľa seba krásne, šarmantné a tiež inteligentné dievčatá predovšetkým vtedy, ak sa snažia uzatvoriť nejaký obchod alebo vyjednávajú podmienky spolupráce či len chcú pred svojimi konkurentmi zabodovať. A práve také nájdu na privatportáli.