Aby sa mohla rodina stretnúť

Celý život som snívala o tom, že budem mať veľkú rodinu. Každý má svoj sen, no a toto bol jeden z tých mojich. Možno to bolo spôsobené tým, že som vyrastala vo veľkej rodine a že som proste videla, že to naozaj stojí za to, a preto som myslela na to, aby som proste mala okolo seba všetkých ľudí, ktorých milujem a na ktorých sa môžem spoľahnúť. Viem, že to možno nie je až také jednoduché, ako by možno človek myslel, ale v konečnom dôsledku, prečo by sme to presne takto nemohli urobiť? Prečo by sme sa nemohli spoľahnúť na to, čo je okolo nás a prečo je to okolo nás?

velké auto

Ak však bolo niečo, čo mi robilo na čele vrásky, tak to bolo asi to, že sme mali vždy problém sa stretnúť. Verím tomu, že aj keď možno raz za čas máme problém s tým, čo je okolo nás, všetko sa dá naozaj dobre vyriešiť. Len si to musíme poriadne premyslieť. Je jasné, že aj keď to nie je až také jednoduché, dá sa to vyriešiť. Je to však oveľa, ale oveľa jednoduchšie, ako by ste si možno mysleli. Teraz je to už len na tom, že to musím poriadne premyslieť.

suv

Často som mala problém s tým, že som nevedela dať jednu rodinu dokopy. Keď sme sa chceli stretnúť, polovica nemohla pre rôzne dôvody, no často to bolo v prvom rade to, že niekto nemal vozidlo. Ak mali problém s autobusmi, s niektorými sme naozaj nemali šancu sa stretnúť. Preto som sa rozhodla, že najlepšie bude, keď sa začnem orientovať na prenájom 9 miestneho auta. Ak chcete vedieť, čo by ste mali ešte urobiť, tak je jasné, že by ste tomu mali veriť. Ja som bola tiež niekedy veľmi skeptická, ale zistila som, že keď raz máte firmu a možnosť si od niekoho niečo požičať bez toho, aby vás otravoval a chcel to stále naspäť, tak to skúste. Raz za čas je fajn dostať sa zo svojej komfortnej zóny presne takýmto spôsobom, ktorý je pre vás podstatný a ktorý vás bude naozaj baviť.