Jedna veľká dominanta

Mať doma jeden prvok, ktorý bude hovoriť za všetko? Ani nevieme či má tento štýl nejaký názov, ale vieme, že už sa naozaj môže pokladať za štýl, práve kvôli tomu, čo je okolo vás. A že to jednoducho vidíme. Je to tak. Ľudia sa radi obklopujú peknými vecami a radi si kúpia jednu vec, ktorá bude v ich domácnosti dominantou, na ktorú budú hrdí, ktorá sa im bude páčiť najviac a ktorá bude priam kričať, že presne toto je niečo, na čom záleží a na čo sa proste musia zamerať, ak chcú byť spokojní a šťastní.

masivní stůl

AKO BYŤ SPOKOJNÝ A ŠŤASTNÝ?

  1. buďte sami sebou
  2. verte svojim úsudkom
  3. obklopujte sa vecami, ktoré milujete
  4. nenechajte sa nikým ovplyvňovať
  5. nenechajte druhých, aby vám pokazili náladu
  6. verte svojmu vkusu

K tomu však máme len jednu pripomienku. Nábytok, nábytok, nábytok. Nakoniec je však pre vás naozaj dôležité v prvom rade to, čo sa vám páči a nie to, čo sa páči iným. Nemusíte sa však báť toho, že niečo nebude podľa vás a niečo nevyjde podľa vášho plánu. Práve naopak. Môžete si byť istý tým, že keď si sami vyberiete to, čo chcete, bude sa vám žiť priam dokonale ľahko. Len sa to proste musíte naučiť. Ak chcete mať doma jeden výrazný prvok a vyberiete si masivny stol, tak si za svojím rozhodnutím jednoducho stojte a verte tomu, že ste urobili dobre, keď ste sa tak rozhodli. Nemusí sa to páčiť každému.

stolke

Ale hlavné je, že sa to bude páčiť vám a že to bude dôležité pre vás. Na ničom inom nezáleží, takže sa nemusíte obávať a nemusíte sa s ničím stresovať. Verte tomu, že to bude to najlepšie, čo pre seba naozaj urobíte a bude to aj to najkrajšie, čo vo svojom dome máte. Stačí, keď sa proste nebudete báť povedať, že sa vám takýto dominantný štýl s jedným prvkom páči. O nič iné už viac nejde. Verte si a verte všetkému, čo je naozaj okolo vás. Ovplyvňuje vás to. Ani neviete ako veľmi, tak sa nebojte.