Antikorove zabradlia od spoločnosti Lmmont

Neoddeliteľnou súčasťou každého schodiska, terasy alebo balkónu je správne zvolené zábradlie, ktoré zabezpečuje potrebnú funkčnosť, hlavne z hľadiska bezpečnosti. No samotné zábradlie môže byť aj estetickým prvkom budovy alebo rodinného domu. Veľkú obľubu si už značný čas získava nerezové zábradlie, a to hlavne kvôli svojím skvelým vlastnostiam a modernému vzhľadu. Z vizuálneho hľadiska je jeho elegantný a minimalistický vzhľad vhodný do rôznych typov budov alebo prostredia. Zároveň svojím vzhľadom dodáva konkrétnej budove alebo domu nadčasový charakter a podčiarkuje jeho výnimočnosť.

IMG_20180914_135906-310x252

No nevyniká iba svojím vzhľadom a funkčnosťou, nerezové zábradlie ponúka skvelé výhody aj z hľadiska jeho výbornej údržby, ktorá si nevyžaduje žiadne úpravy v rámci povrchovej časti. Postačuje iba klasická údržba v podobe odstránenia nečistôt a nerezové zábradlie sa vám odvďačí veľmi dlhou životnosťou bez vizuálnych zmien. Antikorove zabradlie je možné vyhotoviť a inštalovať v rôznych podobách, jedná z možnosti je realizácia formou stĺpikového zábradlia, ktoré môže obsahovať aj sklenenú výplň. Tá zábradliu dodáva čistý vzhľad a skvele vlastnosti z hľadiska priepustnosti svetla a zároveň nevzniká rušivý element.

Nerezové-zábradlie-14-310x252

Výplň obsahuje lepené sklo connex, ide o nekalené sklo a je možné ho vyhotoviť v dvoch prevedeniach, a to čírom a mliečnom prevedení. Zábradlie je možné vyhotoviť aj bez sklenených výplni, kde na miesto skla sú osadené nerezové prvky, ktoré dodávajú zábradliu rovnaké vlastnosti z hľadiska bezpečnosti. Závisí len od prostredia a preferencií, ktorý typ zábradlia je pre vás vhodný. Využiteľnosť takéhoto zábradlia môžete nájsť okrem schodísk budov a domov, taktiež aj v nákupných centrách, kancelárskych budovách, no taktiež ako oplotenie plôch, napríklad terás alebo balkónov, no tiež aj na miestach, ako sú vstupné schody do bytových domov.