Nie je erotická masáž ako tantra masáž

Človek by mal za svoj život stihnúť skúsiť čo najviac pôžitkov. Skúsiť aj tie, ktoré ešte neskúsil a čo pôsobia sympatickým či atraktívnym dojmom, každopádne s pozitívnym účinkom na zlepšenie nálady a nabitie čerstvých životných síl. A niečím takýmto je aj erotic massage. Tento pojem ale určite môže priniesť úvahy, nejasnosti a možno mylné predstavy. Vravíme tu ale o profesionálne odvedenej masáži, ktorú poskytuje tantra salón. Čiže ide o druh tantrických a senzuálnych masáží, čo pracujú s našou sexuálnou energiou. Senzuálne dotyky sa pritom aplikujú tiež v oblasti intímnych partií, kde je ich citlivosť najintenzívnejšia.

muž na masáži

Je to základný postup, veľmi špecifický a originálny, no nutný k tomu, aby sa dokázalo čo najlepšie pracovať s ľudskou sexualitou a priniesť pomocou nej príjemné uvoľnenie a odstránenie napätia. Áno, pretože naša sexualita nesúvisí len s rozmnožovaním, ale má prekvapivo hlbšie významy.

  • Ak sa s ňou pracuje správne, efektívne pomáha k tomu, aby sa vďaka nej odstránili nežiaduce bloky, stres, nervozita, bolesti a podobne. A práve o tom je tantrická masáž.

Tú môžu praktizovať ľudia vo svojom súkromí v prípade, ak majú dostatočnú znalosť a poznajú jej techniku, v opačnom prípade môžu navštíviť tantra salón, ktorý sa nachádza v našom hlavnom meste a prípadne iných väčších mestách (nielen) na Slovensku.

  • Ak dáte prednosť návšteve salónu, má to svoje výhody.

relax, drevo

K nim sa radí napríklad fakt, že disponuje súkromný priestormi s relaxačnou atmosférou a takisto skúseným personálom, skrátka službami na úrovni, čo je niekedy určite lepšie, ako keby vám mal takúto masáž poskytnúť hocijaký laik. Profesionálne služby sú význačné aj tým, že sa tu dbá na hygienu, základom je vždy úvodný kúpeľ. Súčasťou je následne aj rituál namaste, ktorý je o vzájomnom prejave úcty a úcty k svojim telám.