S Hudbou YouTube môžete teraz automaticky preberať až 500 skladieb

Ak povolíte inteligentné preberanie, aplikácia automaticky stiahne až 500 skladieb, ktoré budete môcť počúvať kdekoľvek – či už alebo nie. nemáte dátové pripojenie.
 
Tento výber zahŕňa režim Offline Mixtape (zoznam skladieb 100 skladieb na základe histórie počúvania) a „skladby zo zoznamu skladieb Liked Songs a ďalšie obľúbené zoznamy skladieb a albumov.“ Môžete nastaviť limit pre množstvo súborov na prevzatie hudby, ktoré sa budú sťahovať. a proces sa deje len v noci a keď je telefón pripojený k sieti Wi-Fi. YouTube mi dal príklad toho, ako by to mohlo vyzerať pre priemerného používateľa: „Offline Mixtape, Pop Hotlist, playlist v lete 2019, album Kacey Musgraves“. melódie.koncert.jpg
 
Nie som si istý, kto naozaj potrebuje aplikáciu na stiahnutie toľko hudby na vlastnú päsť. A ja som príliš veľa nadradených kontrolórov, aby som dôveroval algoritmu, ktorý tento zoznam naplní. Len preto, že som počúval niečo, čo druhý deň neznamená, že to, čo chcem počuť na lete alebo počas môjho každodenného dochádzania, tak sa držím manuálu.
 
Inteligentné súbory na prevzatie však môžu byť užitočné, ak máte tendenciu zabudnúť na ukladanie hudby na počúvanie v režime offline, kým nie je neskoro. Do tohto pruhu sa presúvajú aj iné aplikácie vrátane Netflixu; Inteligentné prevzatia služby Netflix teraz môžu uložiť ďalšiu epizódu toho, čo sledujete, takže je pripravený ísť hneď a automaticky odstráni epizódy, ktoré ste už dokončili.
 hudba.jpg
Služba bohužiaľ stále nedokáže presne povedať, kedy bude migrovať knižnice používateľov zo služby Hudba Google Play do služby Hudba YouTube. Spýtal som sa hovorcu na aktualizáciu stavu o tom dnes popoludní a ešte nepočul. Včera som si všimol, že Hudba v službe Google Play bola aktualizovaná tak, aby riešila chybu v systéme iOS 13, takže musí existovať dostatok ľudí, ktorí ju stále používajú na to, aby ju určili ako prioritu. Vieme, že medzi týmito dvoma službami má Google viac ako 15 miliónov platiacich účastníkov . Nemôžem prepnúť na YouTube Music, kým sa tam nevyskytnú všetky moje veci a viem, že na tej istej lodi sú aj iní ľudia, takže sa budem pýtať.