Sklenené zábradlie s elegantnými možnosťami kotvenia

Sklo je v akomkoľvek prevedení vkusným doplnkom a platí to aj pre zábradlia v interiéri, prípadne v exteriéri, ktoré sú nielen bezpečné, spoľahlivé, ale aj originálne a nadčasové. Ponuka sklenené zábradlia Vám predstavuje možnosti riešenia zábradlia formou celosklenenej plochy uchytenej a kotvenej do profilu, prípadne na bodové úchyty. Ponúkané samonosné sklenené zábradlia sú rovnako bezpečné ako kovové, majú spoľahlivosť, poskytujú oporu a podporu podľa predpísaných vyhlášok. Samotný sklenený materiál je bezpečný, technológia výroby je patentovaná, sklo je nerozbitné, stabilné, pevné a dostatočne hrubé. Pritom zanecháva pocit vzdušnosti, ľahkosti, neobmedzuje priestor, vhodne ho presvetľuje a dodáva miestnosti eleganciu.

sklenené zábradlie na balkóne

Hodí sa do všetkých priestorov, vhodne ho dopĺňa kov, drevo alebo aj iné prírodné materiály, spolu vytvárajú harmonický celok. Forma kotvenia je buď formou nerezových bodových terčov, tzv. úchytov, ktoré sú bezpečne umiestnené podľa predpísaných noriem tak, aby zábradlie vyhovovalo bezpečnostným predpisom. Úchyty farebne aj štýlovo vhodne ladia s celosklenenou plochou a vytvárajú vzhľad elegantnej sklenenej plochy. To isté platí aj kotvenie do nerezového profilu, ktoré je rovnako bezpečné a spoľahlivé a ktoré vytvára pocit celosklenenej plochy vychádzajúcej priamo z podlahy, čím vzniká ničím nerušený vzhľad skleneného zábradlia.

elegantné sklenené zábradlie

Ponúkané zábradlia skvelo oživia aj staršie budovy a to najmä vo forme zábradlia na balkónoch, kde renovácia formou sklenených zábradlí prináša objektom moderný a elegantný vzhľad. Správnou voľbou povrchovej úpravy skla získate súkromie, presvetlíte dostatočne priestor, zútulnite ho a modernizujete ho. Sklenené detaily vo forme zábradlia sú dnes mimoriadne žiadané, architektúra uprednostňuje čisté a vkusné línie. Nájdite si svoju inšpiráciu a rozhodnite sa pre kvalitnú zmenu.