Výhody fasády vášho domu

Túžite po krajšom domove, len neviete, aký bude najlepší spôsob obnovy? Čo by ste mali na svojom dome vynoviť, aby vyzeral novo? Jednoducho dajte si spraviť novú fasádu. Viete, aká fasáda by sa dokonale hodila na váš rodinný dom? Musíte samozrejme rátať a počítať, že do novej fasády zainvestujete trošku viacej financií, ale keď chcete mať dom ako z rozprávky, musíte to urobiť. Poradím vám, ktorá fasáda bude na váš dom tá pravá.

Budova, ktorá sa približuje ku konečnému štádiu výstavby – voľba fasády domu, potrebuje dva hlavné body: ochranu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších vplyvov na konštrukciu a výzdobu domu, na ktorom závisí od toho, aký štýl bude pridelený. Každá z týchto metód si vyžaduje predbežnú prípravu pred hlavnými povrchovými prácami a má svoje individuálne kvality.

feature_170_galleryone

Hlavnou vecou, ​​ktorá sa musí odlišovať okrem technologických jemností je typ materiálu na obloženie a kvalita steny. Dizajn fasády je jednoduchý: obkladový materiál (hliníkové plechy alebo obklady) a obkladová konštrukcia. Medzi nimi sa vytvára vzduchový vankúš. Okrem toho, medzi čelnou plochou a stenou sa často vytvára izolačná vrstva, potom sa „poduška“ nachádza medzi izoláciou a obkladom. Hlavná časť je považovaná za vrstvu izolácie – musí byť odolná voči poveternostným vplyvom, má vysokú priepustnosť pre pary a odolávať náhlym zmenám teploty. Najvhodnejší variant tepelnej izolácie je na báze kamennej vlny. Dosky, ktoré majú základňu horniny čadičovej skupiny, majú rozmerovú stabilitu, požiarnu odolnosť, vysokú tepelnú izoláciu a trvanlivosť.

unnamed

Upevnenie týchto fasád prebieha na nosnej stene, a to ako z betónu, tak z tehál. Dizajnová konštrukcia pozostáva z konzol namontovaných na nosnej stene a nosných profilov, ktoré sú pripevnené sériovo k konzolám. Pomocou spojovacích prvkov sa na obklady montujú plechy a na konci sa izolácia upevní pomocou profilov alebo hmoždiniek. Odvetrávané sklopné fasády a hliníkové fasády sú nielen atraktívne, ale aj funkčné. S pomocou takýchto hliníkových fasád Lmmont je celkový vzhľad budov v určitom architektonickom štýle zachovaný alebo prístupný zmenám.