Vysoké, nízke, štíhle či moletky, každá môže mať moderné a vkusné džínsy

Moderná doba je známa rýchlymi zmenami vo všetkých oblastiach nášho života, človek chce toho stihnúť a dosiahnuť čo najviac za pomerne krátky čas. Meníme prácu, priateľov, partnerov, ale aj šatník a štýl, ktorý nás charakterizuje, častokrát sa snažíme nájsť ten pravý, no súčasťou všetkých je jeden kúsok, ktorého sa nevzdávame, a tým sú džínsy.

Siluetu zvýraznia džinsy modrej farby

Džínsy alebo rifle patria k základom oblečenia takmer každej ženy, ich široká ponuka v pestrej palete strihov, ktoré sú ohľaduplné ku každej postave, univerzálnosť využitia a zároveň vysoká kvalita materiálu, to sú základné atribúty jeans shop Bigstarjeans.sk značky BIGSTAR, zrodenej u našich severných susedov, v Poľsku. Už roky ju poznáme aj u nás, milujú ju ženy aj muži, ich rifle nosíme v lete aj v zime a v súčasnosti funguje aj ich internetový obchod.

Zo strihov, ktoré dámam prináša BIGSTAR, vzniklo viacero typov, medzi nimi push up, curve, straight, mom, culottes či boyfriend džínsy, aby uspokojili požiadavky všetkých zákazníčok. Každý z nich je niečím charakteristický, tak napríklad veľmi žensky pôsobia strihy s názvom push up alebo curve, tie zdôrazňujú zadoček a bruško, straight džínsy zasa ženu neobmedzujú v pohybe, ale postavu pekne zvýraznia, dajú sa nosiť aj v letných mesiacoch, pretože sú vhodné ku ktorémukoľvek štýlu, výške podpätkov či typu doplnkov, vždy v nich budete šik. Medzi ikonické rifle môžeme smelo zaradiť mom džínsy, pohodlie zasa ocenia ženy v strihu boyfriend, a tiež v širokých nohaviciach typu culottes, tie nosia hlavne odvážne ženy.

V každom veku, na každú príležitosť

Posledné trendy hovoria o tom, že „in“ sú nohavice a džínsy s vysokým pásom, ktoré môžu zamaskovať aj drobné nedostatky, líniu tela dokážu predĺžiť a zároveň zoštíhliť, o čo ženám ide predovšetkým, vyzerať dobre. Spolu s precíznym vypracovaním a kvalitnou džínsovinou sú rifle BIGSTAR pre ženy neoceniteľným kúskom v šatníku využiteľným po celý rok.