Ako predať svoj dom rýchlejšie

1. Vyčistite obrubníky
Váš obrubník nemusí byť úplne nepríjemný, ale upravujte ho z hľadiska potenciálneho kupujúceho. Uistite sa, že tráva je zelená, vymaľovaný plot, pokosený trávnik a terénne ošetrovanie. Príjazdová cesta, veranda a steny musia byť takisto upratané. Keď kupujúci vojde do vašej uličky, váš dom by mal byť ten, ktorý ich očarí. To znamená vymaľovanie dverí neutrálnou farbou a udržanie vášho trávnika a garáže dobre udržiavané.

rezidence

2. Urobte nejaké úsilie na potrebné opravy
Najlepší spôsob, ako predať dom, je udržiavať ho v dobrom stave. Potenciálny kupujúci sa nemusí pozerať s radosťou na uskutočnenie významných renovácií nehnuteľnosti. S čistým pultom, funkčným kuchynským drezom, dobrou inštaláciou, spoľahlivým elektrickým vedením sú rozhodujúce prvky, ktoré pomáhajú pri predaji vášho domu veľmi rýchlo. Väčšina kupujúcich dostane ocenenie a hodnotenie pred podpísaním zmluvy. Niektorí kupujúci vložili do zmluvy zmluvné ustanovenia týkajúce sa opráv a údržby domu, ktoré by mohlo zrušiť predaj, ak ste ako predchádzajúci majiteľ neponechali dom v optimálnej údržbe a stave. Takže stojí za to, aby ste si udržali dom v dobrom stave. To vám ušetrí neskôr z neustáleho nariekania "Prečo nie je môj dom už predaný?" Majte na pamäti, že ťažké renovovanie môže viesť k strate. Kuchyňa v dobrom čistom stave stačí na predaj vášho domu.

domy

3. Rozžiarte dom
Ďalším dôležitým aspektom je ukázať svojmu domu v dobrom svetle. Ako súčasť depersonalizovania vášho domu, vyfarbite steny ľahkými, neutrálnymi farbami, ktoré prinášajú príjemný efekt. Neutrálna stena a pozadie je plátno pre potenciálnych kupujúcich, aby nakreslili svoje vlastné nápady a sny. Uistite sa, že okná a rolety sú čisté.

domek

5. Urobte z neho neutrálnu zónu pre milovníkov domácich zvierat a naopak
Ak držíte otvorený dom, nechajte svoje domáce zvieratá a ich veci na čas preč. Pre ľudí, ktorí nemajú záujem o domáce zvieratá alebo zvyknú mať domáce zvieratá, váš dom bude vyzerať a bude cítiť za špinov. Takže používajte ocot, aby ste sa zbavili domácich pachov.