Buďte hrdý pedant

Bola som ten blbý typ človeka, ktorému veľmi záleží na tom, ako veci okolo neho naozaj vyzerajú. Viete, proste som vážne chcela, aby bolo všetko dokonalé a perfektné a to aj v prípade, že by som sa na to nemala tak celkom orientovať. Naozaj som bola človek, ktorému záležalo na každej jednej maličkosti a ak to aj bola chyba, až tak veľmi mi na tom zase nezáležalo. Viete, čo tým chcem povedať? Asi ani nie, ale vedela som, že to celé má svoj vlastný význam, na ktorom by som mala začať stavať ak chcem, aby boli veci podľa mňa.

balkonové zábradlí

Niekedy je ťažké vyhovieť mi, hlavne preto, že si zakladám aj na tom, z akého materiálu je vyrobené mojebalkónové zábradlie. Už viete, prečo je to so mnou vždy také ťažké? Ja naozaj chcem, aby veci vyzerali presne podľa plánu, ale občas je ťažké byť niekým, kto sa tak zamýšľa nad každou jednou vecou, ktorú kupuje. Chápte ma, nie je to až také jednoduché, ako by sme si mysleli. No ja som bola nad vecou a vedela som, že si musím kúpiť taký materiál, aký sa mi bude hodiť ku každému kusu nábytku, ktorý mám.

balkony

Nebudem klamať, že to bolo jednoduché, no nakoniec som si vybrala nerez. Viem, asi si mnohí ľudia budú myslieť,že je to niečo veľmi chladné, že je to niečo, čo nepôsobí dobre na ľudí a v konečnom dôsledku to ani dobre nevyzerá, ale opak je pravdou. Verte tomu, že to vyzerá viac, než len dobre a je isté, že to tak bude aj vtedy, keď sa tým nebudete chcieť príliš zaoberať. V maličkostiach je sila, pamätajte si na to, keď máte pocit, že veci nefungujú podľa toho, ako by ste si to predstavovali. Nakoniec musí byť vždy všetko presne tak, ako to vyhovuje vám a je to úplne v poriadku, pretože presne takto musíte byť nastavený ak chcete, aby sa vám v živote skutočne darilo. Možno som bola pedant, ale verila som si. Vedela som, že to má svoj zmysel. A že som niekto, kto môže byť na seba hrdý.