Získajte pre svoju firmu virtuálne sídlo v Bratislave

K zakladajúcej sa firme je potrebné a vlastne povinné uviesť niekoľko náležitých údajov, ktoré sa s týmto podnikateľským subjektom spájajú. Sú to údaje, ktoré sa zapisujú do Obchodného registra SR, resp. samotná firma sa založí a vznikne tým, že sa do tohto registra zapíše. A okrem iných údajov je tu dôležité zapísať sídlo firmy.

Písanie, pero

To znamená oficiálnu adresu, čo sa bude viazať k tejto firme. Vo svojej podstate kontaktný údaj, podľa ktorého vás môžu kontaktovať tí, čo si adresu a iné údaje o vašej firme nájdu v OR SR. A kam vám bude zasielaná firemná pošta.

Teda v prípade uvedenia podnikového sídla nejde len o nejakú rutinu. Je vhodné mať vopred premyslené, akú adresu by sem bolo najvhodnejšie uviesť. Bytové či nebytové priestory, ku ktorým máte prístup, ste ich majiteľom alebo nájomcom a či vám majiteľ dá k zaevidovaniu nehnuteľnosti súhlas. Alebo či náhodou nebude potrebné investovať do nejakých nových firemných priestorov a tiež je vhodné hľadieť aj na fakt, aby sa firemné povinnosti neplietli s vašim súkromím (ak by ste ako firemnú adresu zaevidovali svoje bydlisko).

Malý domček

A pokiaľ nie ste si istí alebo niektorý z týchto bodov nemáte vyriešený, vždy je tu ešte novodobé riešenie, obľúbené je virtualne sidlo bratislava za priaznivú cenu a s doplnkovými službami.

  • Zároveň s tým získate lukratívnu adresu, atraktívnu pre obchodných partnerov.

Je to adresa za nízke mesačné poplatky, ktorú tak môžete zapísať do OR SR. Ide o skutočné priestory, ktoré ale nevlastníte- no bude vám sem chodiť firemná pošta a sekretariát vám ju vždy prevezme a o každom takomto počínaní vám pošle notifikáciu. Prijatú poštu je následne možné napríklad preskenovať a poslať vám ju na e-mail.

  • A v prípade potreby sa k doplnkovým službám radí aj možnosť prenajať si zasadaciu miestnosť.

V ponuke virtuálnych sídiel nájdete rôzne adresy, mnohé z nich so sídlom vo väčších mestách, napr. v Bratislave a Košiciach, čo firme dodá na prestíži a zároveň poskytne anonymitu.